Aile Sigortası Fikrine Katkı
13 Mart 2011
Yağlıboya plastik olsun.Kolay soyulsun
13 Mart 2011
Hepsi

Metrobüste Sabah ve Akşam Saatleri Eziyeti Önlemek İçin

  Metrobüsler de daha rahat seyahat edebilmek için bir kaç fikir.; Fikrimi  Kim Çalsın: İstanbul Büyükşehir Belediyesi alsın, İstanbullunun hayrına kullansın... Bu fikre başka müşteride çıkmaz... İstanbul da Metrobüs çağın buluşu gibi... Trafiğe yakalanmadan karşıya geçmek muhteşem bir duygu. Sabah saatlerinde Söğütlü Çeşme den kalkan 34 Z numaralı otobüsler Zincirli Kuyu ya kadar 34 A lar ise Edirnekapı ya kadar gitmektedir.

 

Metrobüsler de daha rahat seyahat edebilmek için bir kaç fikir.;

Fikrimi  Kim Çalsın: İstanbul Büyükşehir Belediyesi alsın, İstanbullunun hayrına kullansın…

Bu fikre başka müşteride çıkmaz…

İstanbul da Metrobüs çağın buluşu gibi… Trafiğe yakalanmadan karşıya geçmek muhteşem bir duygu.

Sabah saatlerinde Söğütlü Çeşme den kalkan 34 Z numaralı otobüsler Zincirli Kuyu ya kadar 34 A lar ise Edirnekapı ya kadar gitmektedir.

Kalkışlarda her 3 Zincirli kuyu otobüsü (34 Z) kalkmasına karşın 1 adet (34 A) kalkmaktadır, dolayısı ile aktarma yapmadan gitmek isteyenler bu otobüste izdiham yaşamaktadırlar.

Ancak bu otobüslerin Zincirlikuyu durağına geldiklerinde boşaldığını görünce ” 34 A numaralı otobüsler Zincirlikuyu durağında durmaz ise, burada inecekler de onlara ayrıcalıklı sunulan 34 Z numaralı metrobüslere binerler ve aktarmasız olarak Edirnekapı ya gitmek isteyen yolcular da çok daha rahat eder.

34 A numaralı metrobüsler Zincirli kuyu istasyonunda durmayarak 34 A otobüsünün hem daha rahat hem de daha az yoğunlukla seyahat etmesini sağlayabilirler.

2 Comments

  1. Fikir Çaldıran dedi ki:

    Süppeerr, çalınması gereken bir fikir daha…

  2. Erkin Tek dedi ki:

    Ayaktaki yolcu ücretsiz yapılsa, belediye kimseyi ayakta koymaz 😉

    Görün nasıl birden otobüsler çıkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir