Ya cebim kapalıysa
13 Mart 2011
Metrobüste Sabah ve Akşam Saatleri Eziyeti Önlemek İçin
13 Mart 2011
Hepsi

Aile Sigortası Fikrine Katkı

  Fikrimi CHP Çalabilir, diğer partilerde uygulayacaklar sa çalabilirler. Ama söylemlerine koyup ta uygulamayacaklarsa lütfen çalmasınlar. Dünyada ve ahirette iki elim yakalarında olur. Türkiye de yaşayanlar kalıcı refahı ve insanca yaşamayı hak ediyorlar. CHP sinin hedeflerine koyduğu ve seçim öncesi açıkladığı "Aile Sigortası" fikri çok akıllıca ve yapılabilir bir çalışma. Projeye katkı koymak adına,daha geniş kitlelere yaygınlaştırmak için üretime yönlendirmekte yarar var diye düşünüyorum.

 

Fikrimi CHP Çalabilir, diğer partilerde uygulayacaklar sa çalabilirler. Ama söylemlerine koyup ta uygulamayacaklarsa lütfen çalmasınlar. Dünyada ve ahirette iki elim yakalarında olur.

Türkiye de yaşayanlar kalıcı refahı ve insanca yaşamayı hak ediyorlar.

CHP sinin hedeflerine koyduğu ve seçim öncesi açıkladığı “Aile Sigortası” fikri çok akıllıca ve yapılabilir bir çalışma.

Projeye katkı koymak adına,daha geniş kitlelere yaygınlaştırmak için üretime yönlendirmekte yarar var diye düşünüyorum.

Sanayicimiz işçilik maliyetlerinin yüksekliği dolayısı ile ucuz iş gücünün olduğu ülkelere gidiyor. Ancak Çin bankacılık sistemi incelenerek, sanayicilerimize istihdam karşılığında “Sıfır faizli kredi, ucuz elektrik ve vergi muafiyeti verilmeli ve AİLE SİGORTASI kapsamına alınan kişilerin çalışması ve üretmesi desteklenmelidir.

Sanayicilere iş gücüne destek primi adı altında, personeline ödenmek üzere maaş yardımı, SSK primlerinde indirim ve vergi avantajları verilirse üreten ve katma değer sağlayan bir Türkiye kazanılmış olur.

 

CHP nin sunduğu AİLE SİGORTASI fikrinin tanıtım videosu

http://vimeo.com/20916523

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir