Bankalar müşteri hizmetleri
18 Ocak 2013
Yollardan Elektrik Üretme
7 Mart 2013
Hepsi

Cep telefonundan anlık iş arama uygulaması

Günümüzde özellikle genç yaşta iş arayan arkadaşlarımız için kolaylık sağlayacağını düşündüğüm bir fikrim var..Cep telefonlarımızda birbirinden gereksiz uygulamalar varken, bunlara bir yenisini daha eklememizin zor olacağını sanmıyorum. Bu upplication sayesinde eleman ihtiyacı olan herhangi bir yerde(kafede, markette, avmde vb.) cep telefonumuza bu ilanla ilgili uyarı gelecek. İlanda yazan şartları taşıyan kişiler mağaza yetkilisiyle görüşme veya randevu alma şansına sahip olacak.

Zaten hem işveren hem de iş arayan kişiler bu uygulamayı açık tutacaklar. Uygulamanın yaygınlaşması için, bu applicationa bir logo belirlenecek ve bu logo, işveren mağazaların kapılarına yapışkan halde (tikket, sodexoo gibi) bulunacak. Elektronik haberleşme şirketlerinin girişimleriyle gerçekleşebilecek bu uygulama, iş bulma ümidi taşıyan herkese kolaylık sağlayabilir. Hatta bu fikrimi geliştirip güzelleştirip daha fonksiyonel hale getirebilirler..:))

2 Comments

  1. Şükrü Yastıkgılıfı dedi ki:

    Bravo fikriye hanım 🙂

  2. serkan dedi ki:

    bunla ilgili bir web sitesi ve o web sitesinin mobil uygulaması bulunuyor hiç bir işede yaramıyor kaç kere cv gönderdim kim bilir 2 senedir bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir