Türkiye’mizi güzelleştirelim
24 Temmuz 2011
Klimalı Şemsiye
29 Temmuz 2011
Hepsi

TÜRK SEDDİMİZİ YAPALIM

Bunu  aslında 1980 den itibaren yapmaya başlamalıydık. Her Türk gibi şehit haberleri benim de yüreğimi acıtıyor. Tüm şehit ailelerine sabır diliyorum öncelikle.

Çılgınsa bu da çılgın proje…terörün giriş yaptığı doğu ve güneydoğu hattı üzerinde kendi SEDDİmizi yapalım. 

Bu set ile terörün giriş yaptığı tüm noktaları tıkayalım. Bu set öyle bir set olsun ki bir çok amaca hizmet etsin.

1-öyle bir set yapalım ki tüm doğu ve güneydoğu sınırımızın tam üzerinden geçsin ki bilgisiz ve cahil yabancılar dahi Türkiye nin doğu sınırlarının neresi olduğunu bilsin artık. saçma sapan haritalara inanmasınlar . settin üzerinde gezerek gerçek Türkiye nin sınırları herkesin gözüne gözüne sokulsun.

2-Bu set öyle bir set olsun ki 30 yıldır sürek avı yapar gibi terörün peşinden gitmek yerine terörün sınıra kadar gelmesi ve burayı aşması beklensin. O settin önüne ve arkasına 300-500 metrelik alanlarada mayınlar döşenip set iyice sağlamlaştırılsın.

  Neymiş teröristler araziyi daha iyi biliyormuş askerlerimiz bu konuda tecrübesizmiş. Gitmesinler peşinden bizde de var hata..gelmesini beklesene düşmanın senin daha iyi bildiğin ve hakim olduğun bir yere….

3- Neymiş sen oradaki arazi yapısını görmüşmüymüşün yok böyle vadiler şöyle uçurumlar vaRmış. Çinliler binlerce km lik setti düz ovada  mı yaptılar gidin de bakın…!!31 sene geçti terör başlayalı ne setler çekilirdi..

4- Bu set öyle bir set olsun ki millenyumda dünya harikaLAR listesine girsin çin settini unuttursun.

5- bu set yine öyle set olsun ki gelecekte olabilecek savaş ihtimaline karşı düşünülerek yapılsın. zira 3 tarafımız deniz en açık noktamız ise doğu ve güneydoğu tarafı. bu setle bu açığımız da kapansın.

6- Tuzime destek olacak şekilde tasarlansın

7- set üzerinde her 100 metrede 1 misal asker kulubeleri bulunsun asker beklesin gitmesin düşmanın peşinden ve her nöbetçi kulubesinde anlı şanlı bayrağımız dalgalansın. VE settin özelliklke dış tarafa bakan kısmı kırmızı beyaz renklere boyansın 

VE EN ÖNEMLİSİ 8 madde

8- 30 yılda verdiğimiz şehitlerin resimleri bu duvarlara nakış gibi işlensin. Göğsünü bu vatan için siper eden TÜRK evlatlarının DUVARDAN BİR SET OLDUĞU vurgusu yapılsın düşmanın beynine beynine..

ALLAH TÜM ŞEHİTLERİMİZDEN RAZI OLSUN İNŞALLAH. MEKANLARI CENNET OLSUN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir