Dereceli ampuller
6 Haziran 2011
Yağ tenekeleri saklama kutusu olsun
7 Haziran 2011
Hepsi

Elektrikli süpürge borusu temizleme fırçası

Elektrikli süpürge kullanmayan ve faydasını inkar eden yoktur herhalde. Tüm üreticiler çeşit çeşit süpürgeler üretiyorlar.Fakat bu süpürgeleri temizlemek için bir ürün ortaya çıkaran yok. Bence bu büyük bir eksiklik. Özellikle süpürgelerin borularını temizlemek için bir fırça olmalı.

Mesela bebek biberonlarını temizlemeye yarayan fırçalar gibi bişey olabilir. Bunun daha büyüğü. Ve katlanabilir olmalı ki işi bitince kaldırabilelim. Sadece bu iş için lüzumsuz birşey gibi görünebilir ama aynı fırça su filtreli makinaların su doldurduğumuz kazanlarının köşe ve kenarlarını temizlemeye de yarar.

Mesela benim süpürgem su filtreli.Kovasını temizlerken çok uğraşıyorum.Süngerle olmuyor.Ama dediğim gibi bir fırça olsa süper olur.Köşeleri kenarları tertemiz olur. İçiçe geçme zor olur ama 2 parça vidalı ağızla (hani tuvalet fırçalarının – paspasların sapları değişiyor ya onun gibi eklemeli olabilir. 2 parça uçuca takılarak uzatılabilir. Sadece kova temizliğinde tek parçası kullanılır vs. aslında böyle bir fırça olsa bir çok amaçla kullanılabilir evlerde.

Bu fikrimi tüm süpürge üreticileri çalabilir. Hatta yeni modellerin yanında hediye verilecek kadar ucuz bir icat olabileceği düşüncesindeyim.Ama ayrıda satılabilir. Ben her türlü alırım 🙂

3 Comments

  1. busybody dedi ki:

    Ne kadar çabuk yayınlanmış .Sevindim 🙂

  2. Fikrimi Çal dedi ki:

    Fikirleriniz bizim için, herkes için değerli 🙂 Bu yüzden özen gösteriyoruz zamana 🙂

  3. alpsoy dedi ki:

    sizi tebrik ediyorum aynı yolda gidiyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir