ŞEFFAF BANKACILIK
16 Eylül 2014
Uçakta Canlı Müzik
6 Kasım 2014
Hepsi

Hijyenik Tuvalet Seti

2013821161557_inkum_klozet_rezervuar

Günümüz tuvaletleri klozet.

Klozet kapakları için özen gösteren işletmelerde kapak örtüsü bulunsa da AVM’ler dahil pekçok yerde kirli klozet kapakları üzerine ne yapsam telaşı alıyor insanı. Sorun değil, temiz tuvaleti zor bulacağımızı bilsek de en azından oturduğumuz yer olan kapağı temizlemek için, o da varsa, tuvalet kağıdına sarılıyor, kapağı pir pak yaptığımıza inanana kadar ovalıyoruz. Artı, peçeteden kapak örtüsü yapıyoruz.

Anlaşılan, işletmeler bu konuda duyarlı olmayacak. Bu sorunu bir TEMİZLİK KİTİ-HİJYENİK TUVALET SETİ ile çözebiliriz. Bu ürün özellikle bayanların çantasında yer bulacaktır. Yer bulması için de boyutları ona göre ayarlanmalı. Çanta taşıyan erkekler için de ideal olur…

Bu HİJYENİK TUVALET SETİNDE: 1 Paket Klozet Kapak örtüsü(en az 10 adetlik) + 10 adet Kağıt Sabun + sığdırabildiğimiz kadar PEÇETE olmalı.

Çinde bu üç ürünü de en ucuza mal edip, hazır kitler halinde paketlettirmek ve piyasaya sürmek mümkün. Aslında bu üç ürün tek olarak piyasada satılıyor olsa da HAZIR SET olarak, yeni bir ürün çeşidi olacaktır…

Bu fikri, hayata geçirmek isteyen herkes çalabilir.

1 Comment

 1. Erol Arat dedi ki:

  Aslında…

  Her kullanıcı adabıyla kullansa klozetleri.Temiz bulsa, temiz bıraksa…

  Nispeten, alışveriş merkezlerinde sürekli görevli bulundurulduğundan daha bakımlılar.

  Ancak aynı durum, diğer toplu kullanım alanları için geçerli değil. İnsanlar temiz bulduklarını pis, pis bulduklarını maalesef yine pis bırakıyorlar. Buralar ve bu tür toplu kullanım alanları için geçerli olabilir bu çözümleme. İyi de olabilir. Hatta uygun meblağlı demir parayla alınabilecek 1 setlik otomatlı sistemler bile geliştirilebilir.

  Ama işin özü: Temiz bırakabilmek.

  Konu gerek birey sağlığı ve gerekse toplum sağlığı açısından çok ama çok önemli.

  Temiz toplum için, sağlıklı toplum için, “Temiz Tuvaletler” şart.

  Eğitim.
  Eğitim.
  Eğitim.

  Umarım başarabilir bizim bu toplumumuz bu sorununu.

  Sağlıcakla kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir