Simultene Gırtlak Çipi
26 Mayıs 2012
Kanatları Siyah olan Ped
14 Haziran 2012
Hepsi

Benzinciye Müzik Matik

Kahtalı Mıçı kaderiniz olmasın! Uzun bir yoldayız. Radyo çekmeyen yerlerden geçip bazen ayarı tam tutturamadığımız için şarkıyı net dinleyemiyoruz. Bazende araba sağa sola dönüş yaptığında kanal değişiyor.  Bir de müzik sektörü ağlıyor CD satılmıyor diye.  Farkettim ki müzik satan yok ki. Hani müzik market falan Anadolu da. Müzik marketleri alışveriş merkezlerine hapsettiler kardeşim.  Koy bir Müzik Matik benzinciye uzaktan erişimle çıkan her şarkıyı yükle listeden adamlar istediği müzikleri seçsin çıkan tutarı kredikartından veya parayla ödesin makine CD yi bassın versin veya USB sokup alalım müzikleri para ödedikten sonra. 

Kahtalı Mıçı kaderiniz olmasın!

Uzun bir yoldayız. Radyo çekmeyen yerlerden geçip bazen ayarı tam tutturamadığımız için şarkıyı net dinleyemiyoruz. Bazende araba sağa sola dönüş yaptığında kanal değişiyor. 

Bir de müzik sektörü ağlıyor CD satılmıyor diye. 

Farkettim ki müzik satan yok ki. Hani müzik market falan Anadolu da. Müzik marketleri alışveriş merkezlerine hapsettiler kardeşim. 

Koy bir Müzik Matik benzinciye uzaktan erişimle çıkan her şarkıyı yükle listeden adamlar istediği müzikleri seçsin çıkan tutarı kredikartından veya parayla ödesin makine CD yi bassın versin veya USB sokup alalım müzikleri para ödedikten sonra. 

Mahkummuyuz benzincilerdeki veya durak yerlerindeki tek kalmış kaset kaç tane basılmış bilmiyorum kahtalı mıçı ya . 

Müzik sektörü kurtulur bu yolla. Hem biz bir şarkıcının sevdiğimiz şarkısını istiyoruz sevmediklerimizi de satın almak istemiyoruz. herkes istediğini alsın. 

İlle internetten mi indirmek gerek. Parasıyla değil mi kardeşim. 

Bir tane müzik market olmaz mı anadolu da kıyıda köşe de… 

Fikrimi de MÜYAP çalsın… 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir